Dodaj bezpłatne ogłoszenie


Sprawdź ofertę pożyczek

 

Promowane

 

Ciekawe linki 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opieka Nad Osobą Straszą W Okolicach Frankfurtu

Opieka Nad Osobą Straszą W Okolicach Frankfurtu

Opieka w Niemczech

Miejscowość: Dreiech (okolice Frankfurtu)
Termin: 5.04.2019-6.06.2019
Wynagrodzenie: 2 428 Euro/ 2 mc
Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego

Oferta wyjazdu do Pani Johanny. Podopieczna ma 81 lat, jest niskiego wzrostu i szczupła. Mieszka samotnie, ma problemu z kręgosłupem korzysta z laski, rolatora luz wózka inwalidzkiego. Jest osobą spokojną, miłą, pozytywną. Opiekunka ma do dyspozycji swój własny pokój z Internetem oraz rower.

W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego 516-058-225 lub osobistego w biurze: ul. Modrzejowska 29, 41-200 Sosnowiec
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94.”
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych
 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Opieka Nad Osobą Straszą W Okolicach FrankfurtuMiasto/a:
 Będzin
 Dąbrowa Górnicza
 Mysłowice
 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 bedzincity.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.