Ciekawe linki

Praca za granicą - www.coolfreecv.com

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcji Klocków Trocinowych-elektryk

Pracownik Produkcji Klocków Trocinowych-elektryk

Pracownik produkcji klocków

Pracownik produkcji klocków trocinowych-Elektryk

Niemcy, okolice Lipska

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

obsługa maszyn do produkcji klocków trocinowych

utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektrotechniki

uruchamianie maszyn i urządzeń

Likwidacja zakłóceń procesu produkcyjnego

wymiany pił w maszynach

dokonywanie korekt w ustawieniu maszyn

kontrola jakości produktów

codzienne pomiary, konserwacja, czyszczenie maszyn

diagnostyka i rozwiązywanie problemów

proste prace pomocnicze przy produkcji klocków trocinowych

Wymagania:

przynajmniej podstawowa znajomość j. Niemieckiego

umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych

gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

duża zręczność

dokładność

chęć do podjęcia pracy za granicą

motywacja, samodzielność

Oferujemy:

pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

praca na pełny etat

pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)

atrakcyjne wynagrodzenie

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

stawkę godzinową (8,50€ do 10+) brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)

okres próbny (3 miesiące)

dostosowane do kwalifikacji i wyników stawki godzinowe

opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: fhu.mes@vp.pl z dopiskiem ,,Pracownik produkcji klocków trocinowych-Elektryk”

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

 PDF
Telefon: 530 522 892

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Produkcji Klocków Trocinowych-elektryk

 WWW

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim