Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Płytkarz , Glazurnik

Płytkarz , Glazurnik

Monter płytek , glazurnik ZA GRANICA

Poszukujemy obecnie dla naszego niemieckiego klienta wielu pracowników na stanowisko Płytkarz , Glazurnik – praca w Niemczech jak również zdarzają się projekty w Holandii oraz Szwajcarii.

Zainteresowanych kandydatow prosimy o przesylanie aplikacji na adres:

joanna@cbd-bau.eu

Obowiązki pracownicze

- Układanie płytek gresowych, glazurowych, ściennych i podłogowych zgodnie z projektem

- przygotowywanie powierzchni

- przycinanie płytek

Wymagania:

- minimum 4 lat doświadczenia w zawodzie

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- własny transport będzie dużym atutem

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki w zaleznosci od doświadczenia oraz kwalifikacji

- Bezplatne zakwaterowanie

- Opieke polskiego koordynatora

- Umowe na zagranicznych warunkach w zaleznosci od kraju docelowego

Informujemy ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Płytkarz
   Glazurnik

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google