Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Zbrojarz - Betoniarz

Zbrojarz - Betoniarz

praca za granicą

ZBROJARZ - BETONIARZ - praca w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

- Prace betoniarskie i zbrojarskie w Zakładzie Prefabrykacji

Wymagania:

- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

- minimum 30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski poprzedzający rozpoczęcie pracy na budowie eksportowej

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- atrakcyjne wynagrodzenie 7, 5 euro na rękę za godzinę (okres próbny)

- ilość godzin pracy 200/220

- zakwaterowanie i przejazd bezpłatny zorganizowany przez pracodawcę

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798 056 274

e- mail : justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl