Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia 15 Mężczyzn Do Pracy Na Produkcji – Goleszów

15 Mężczyzn Do Pracy Na Produkcji – Goleszów

Praca na produkcji - oferujemy pełne przuczenie. Umowa o pracę, 3 zmiany, od zaraz.

Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 14-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.

Poszukujemy osób na stanowisko

15 mężczyzn do pracy na produkcji – Goleszów

Główne obowiązki:

1) prace produkcyjne.

2) pomoc przy pracach ślusarskich,

3) pakowanie,

4) montaż wykonanych elementów i konstrukcji stalowych.

Wymagania wobec kandydatów:

1) mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (najlepiej na stanowisku ślusarza lub pokrewnym),

2) gotowość do podjęcia pracy 3-zmianowej.

Dodatkowym atutem będzie:

1) umiejętność obsługi: wiertarek, szlifierek ręcznych, gilotyn, krawędziarek, pras mimośrodowych,

2) praktyczna znajomość rysunku technicznego.

Dodatkowe informacje:

1) gwarantujemy przyuczenie nowych pracowników,

2) zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie 3-zmianowym,

3) szansa na przejście bezpośrednio do firmy i pracę stałą,

4) miejsce wykonywania pracy: Goleszów,

5) możliwość korzystania z bezpłatnego autokaru zakładowego w przypadku osób z Bielska-Białej.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na nasz adres mailowy: cv@staffservice.com.pl

koniecznie z podaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego: GMPS/33/2015

Możliwe jest także dostarczenie CV bezpośrednio do nas - w tym wypadku prosimy o zgłoszenie się do naszego biura (pon.-piątek pomiędzy 8:00 a 14:00) z następującymi dokumentami:

1. CV,

2. Świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy,

3. Świadectwo potwierdzające wykształcenie,

4. Nr konta bankowego,

5. Dowód osobisty

Adres biura:

Staff Service Sp. z o.o.

Ul. Orkana 10/3, Bielsko-Biała

(obok zamku w centrum Bielska)

Tel. (33) 822-10-11

Z osobami, które zgłoszą się do naszego biura zostanie od razu przeprowadzona rozmowa, jeśli jej wynik będzie pozytywny od razu zatrudnimy.

 PDF
Telefon: 338221011

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca dla mężczyzn
   praca na produkcji
   praca fizyczna

Miasto/a:
 Cieszyn i powiat