Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Koordynator Ds. Zakupów

Koordynator Ds. Zakupów

Poszukujemy osoby na stonowisko Koordynatora ds Zakupów w firmie produkcyjnej

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Koordynator ds. zakupów

Lokalizacja: okolice Bielska-Białej

Zakres obowiązków:

• koordynacja i kontrola doboru dostawców, prowadzenie negocjacji z kluczowymi dostawcami,

• opracowanie i wdrożenie planu optymalizacji kosztów

• opracowywanie i realizacja strategii zakupowej bezpośrednio pod prowadzony projekt

• analiza i ocena informacji dotyczących krajowych i międzynarodowych rynków, pozyskiwanie alternatywnych źródeł dostaw

• monitorowanie wdrażania, utrzymania i optymalnego zastosowania informatycznych systemów technologicznych (ERP)

• zarządzanie personelem w dziale zakupów

• współpraca z innymi działami w obszarze zakupów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne lub w obszarze administracji i zarządzania,

• Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku koordynatora/ team leadera/ eksperta w dziale zakupów w firmie z branży produkcyjnej (produkcja nieseryjna, pod projekt),

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego,

• Znajomość systemów klasy ERP w obszarze zakupów,

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętności przywódcze, asertywność,

• Umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod presją czasu,

• Duża samodzielność, umiejętności organizatorskie,

• Umiejętność analitycznego myślenia i planowania

Na powyższym stanowisku oferujemy:

• Pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę pracę

• Realne możliwości awansu w strukturze firmy

• Międzynarodowe środowisko pracy

• Pakiet dodatkowych benefitów

W przypadku zainteresowania proszę o przesłanie swojego aktualnego CV na adres e-mail.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Koordynator Ds. Zakupów

Miasto/a:
 Bielsko-Biała i powiat
 Cieszyn i powiat