Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Magazynowy - Operator Wózka Bocznego Wysokiego Składowania

Pracownik Magazynowy - Operator Wózka Bocznego Wysokiego Składowania

Pracownik magazynowy - operator wózka bocznego wysokiego składowania

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. Zo.o. (nr cert. 5703) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice(Brzezinka, Park Tulipan)

Zakres obowiązków:

obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania

obsługa skanera

Uzupełnianie oraz magazynowanie palet

praca na dziale FRISCHE (temp. 2 ⁰- 6⁰C)

Obsługa skanera

Praca w systemie 1-zmianowym

Wymagania:

Uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym

Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6msc

Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Szybkość i dynamika pracy

Rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Profesjonalizm

Oferujemy:

Pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Premie uzależnione od wydajności

Aplikacje CV prosimy przesyłać na mail:

Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych!

 PDF
Telefon: (032)4419150

Tagi:   Pracownik Magazynowy - Operator Wózka Bocznego Wysokiego Składowania

Miasto/a:
 Gliwice i powiat