Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcyjno - Magazynowy

Pracownik Produkcyjno - Magazynowy

Pracownik Produkcyjny

Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 14-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:
Pracownik produkcyjno - magazynowy

Zakres obowiązków:
• prace na produkcji,
• umieszczanie elementów na zawieszkach (przygotowywanie przed dalszą obróbką).

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji oraz w innej pracy fizycznej,
• Dobra kondycja i sprawność fizyczna,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Firma oferuje:
• Umowę o pracę,
• Praca na dłuższy okres oraz szansa na przejęcie przez firmy do pracy stałej,
• Pracę w systemie 3-zmianowym (4-brygadowym, po 8 godzin dziennie),
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, dodatki za system 4-brygadowy oraz za pracę w godzinach nocnych),
• Pełne przyuczenie do wykonywania pracy,
• Miejsce pracy: Bielsko-Biała.

Dodatkowe informacje:
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaniem numeru referencyjnego: BAP/17/2015 na nasz adres mailowy: cv@staffservice.com.pl
Możliwe jest również dostarczenie CV osobiście do naszego biura w Bielsku-Białej przy ul. Orkana 10/3 (biuro pracuje od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00).
Informujemy równocześnie, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którym przekażemy bliższe informacje odnośnie oferty.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Produkcyjno - Magazynowy

Miasto/a:
 Bielsko-Biała
 Czechowice-Dziedzice
 Wilamowice