Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Master Data Specialist

Master Data Specialist

MASTER DATA SPECIALIST

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Do aplikowania zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem (w obszarze zarządzania danymi – logistyka, produkcja, dział jakości, obsługa klienta) jak i kandydatów rozpoczynających profesjonalną karierę, posiadających umiejętność analitycznego myślenia i z płynną znajomością języka angielskiego.

Obowiązki:

• Dostarczanie wysokiej jakości danych, spełniających wymagania klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy, z uwzględnieniem standardów biznesowych
• Zapewnienie dostarczenia danych na czas w celu wspierania procesów biznesowych
• Przeprowadzanie procesu modyfikacji danych
• Monitorowanie jakości i spójności danych
• Wspieranie innych zespołów w codziennych obowiązkach
• Zapewnienie wsparcia dla całej organizacji
• Odpowiedzialność za proces zarządzania danymi

Wymagania:

• Płynna znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe (licencjat)
• Mile widziane osoby z doświadczeniem w obszarze Logistyki, Produkcji, Działu Jakości lub pokrewnych – stanowiska specjalistyczne/seniorskie
• Mile widziane również osoby bez doświadczenia – stanowiska juniorskie
• Znajomość MS Office (głównie Excel)
• Znajomość SAP
• Umiejętności komunikacyjne, rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji

Oferujemy:

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Szeroki pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta multisport
• Szeroki pakiet szkoleń
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju w strukturze firmy
• Ciekawą i stabilną pracę na pełen etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Master Data Specialist

Miasto/a:
 Gliwice i powiat
 Katowice
 Zabrze

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google