Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Sprzątanie (k/m) - Praca Od Zaraz!

Sprzątanie (k/m) - Praca Od Zaraz!

sprzatanie

Zakres obowiązków:

Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.
Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Oferujemy:

Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus (www.clean-plus.net)
Szkolenie wdrożeniowe
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h
Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
Bezpłatną odzież roboczą
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania
Współpracownicy z Polski
Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100 €)

Wymagania:

Doświadczenia na podobnym stanowisku
Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Sumienności, rzetelności
Wytrzymałości fizycznej

 PDF
Telefon: 504581042

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Sprzątanie (k/m) - Praca Od Zaraz!

Miasto/a:
 Piekary Śląskie
 Poza województwem Śląskim
 Pszczyna i powiat