Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Studentów/uczniów Na Okres świąteczny

Praca Dla Studentów/uczniów Na Okres świąteczny

Pewna praca w Niemczech

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h oraz dodatki i premie
Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec do max. 100 € (zarówno busem, jak i własnym samochodem) w przypadku przepracowania minimum 5 dni roboczych
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Wytrzymałości fizycznej
Pełnoletności - wymóg konieczny
Umiejętności pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód

 PDF
Telefon: 504581042

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Dla Studentów/uczniów Na Okres świąteczny

Miasto/a:
 Będzin i powiat
 Bieruń i powiat
 Chorzów