Dodaj bezpłatne ogłoszenie


Sprawdź ofertę pożyczek

 

Promowane

 

Ciekawe linki 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Opiekunka Seniorów Wielka Brytania

Praca Opiekunka Seniorów Wielka Brytania

Pracuj jako opiekunka seniorów w Wielkiej Brytanii

Promedica24 zatrudni opiekunki do legalnej pracy w opiece nad seniorami w Anglii- praca w systemie live in care. Wynagrodzenie od 1160-1260 Funtów netto- nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów typu zakwaterowanie, dojazd czy wyżywienie.

UWAGA! Pracując z Promedica24 otrzymasz bonus świąteczny! Im szybciej się do nas zgłosisz, tym bonus może być wyższy!

Po szczegóły oraz warunki otrzymania bonusu zgłoś się do naszego Oddziału.

Promedica24 organizuje w pełnym zakresie pobyt w Anglii- organizujemy i opłacamy podróż, Opiekun Kontraktu czuwa nad Twoim komfortem pracy w domu podopiecznego.

Znasz język angielski i masz doświadczenie w opiece: zawodowe, rodzinne lub w postaci wolontariatu?

Wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń.

Jeśli wysyłasz CV - prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Jeśli skontaktujesz się z nami w inny sposób i podasz swoje dane, to będzie oznaczało, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu skontaktowania się z Tobą i przekazania więcej szczegółów na ten temat.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/ PDF
Telefon: 502912843

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca
   opieka
   opiekunka seniorów
   Praca Opiekunka Seniorów Wielka BrytaniaMiasto/a:
 Będzin i powiat
 Bielsko-Biała i powiat
 Częstochowa i powiat
 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 bedzincity.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.