Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kapitan Kutra Islandia

Kapitan Kutra Islandia

Poszukujemy kapitana kutra do pracy w Islandii

Stanowisko: Kapitan kutra

Miejsce pracy: Skulagotu 28,101 Reykjavik, Islandia

Oferta 4/19/WS/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Obowiązki:

Obowiązki:

- Połów ślimaków morskich na terenie Islandii

-Dbanie o narzędzia pracy

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na warunkach Islandzkich

- Pracę na niewielkim kutrze (25.55 m, jednostka napędowa Catepillar 650HP, +/- 410 KW)

- połów ślimaków na zachodnim i wschodnim wybrzeżu Islandii

Wymagania:

- Uprawnienia kapitana kutra do 3000 T

- Odpowiednie dokumenty takie jak zaświadczenie ze szkoleń podstawowych wynikających z

konwencji STCW, świadectwo zdrowia, książeczka żeglarska

- Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym.

-Znajomość i umiejętność korzystania z narzędzi do połowu ŚLIMAKÓW MORSKICH (sea

cucumber/Holothuroidea)

Mile widziane:

- Doświadczenie na terenie Islandii

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie,

- Premie połowowe

- Wyżywienie

- Ogrzewany warsztat/magazyn do przechowywania i ewentualnych napraw sprzętu

-Zakwaterowanie na kutrze

- Bezpłatny wstęp na basen

- odzież i rękawice zapewnione przez pracodawcę

- zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

kom. 519 684 977

kom. 519 685 142

kom. 519 685 033

kom. 519 685 296

lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać nr oferty: 4/19/WS/2017

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

 PDF
Telefon: 519685142

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Kapitan Kutra Islandia

Miasto/a:
 Bieruń i powiat