Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekunka Do Baden-baden - 1400 Euro Netto + 180 Za Podróż

Opiekunka Do Baden-baden - 1400 Euro Netto + 180 Za Podróż

HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

OPIS STANOWISKA

Firma HDOmedical/HDOSeniorenbetreuung z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad Panem 84 – lat, 173 cm, 78 kg. Podopieczny ma demencje, Parkinsona, słabe serce, słabo mówi. Porusza się na wózku , pomaga w transferze, może stać, używa pieluch. Rano i wieczorem jest ktoś do pomocy, bo teraz dziadek jest słaby, dużo leży, czasem po spaniu popołudniowym chce zostać w łóżku. Przychodzi także kilka razy w tygodniu Pani do pomocy przy dziadku, noc spokojna. Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym, jest dostęp do internetu.

WYMAGANIA:

• Gotowość do podjęcia pracy od 05 lub 06.06.2017r. na miesiąc lub dłużej

• Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego

• Prawo jazdy kat. B

• Cierpliwość i empatia

NASZA OFERTA:

• Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS

• 1350 - 1400 euro netto miesięcznie

• Zwrot kosztów podróży 180 euro

• Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1

• Zakwaterowanie, wyżywienie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

Tagi:   Opiekunka Do Baden-baden - 1400 Euro Netto + 180 Za Podróż

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim