Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcji (dla Kobiet I Mężczyzn)

Pracownik Produkcji (dla Kobiet I Mężczyzn)

Pracownik produkcji (dla kobiet i mężczyzn)

Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.
Poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji
(dla kobiet i mężczyzn)

Zatrudnimy pracowników produkcyjnych do przyuczenia.
Z Bielska-Białej kursuje bezpośredni autobus, który ma przystanek zaraz obok zakładu pracy (koszt biletu miesięcznego 100 – 130 zł, w zależności od przystanku startowego).

Główne obowiązki:
1) prace produkcyjne,
2) montaż i pakowanie wykonanych elementów,
3) ręczne szlifowanie,
4) obsługa maszyn produkcyjnych,
5) obsługa elektronarzędzi.

Dodatkowe informacje:
1) gwarantujemy przyuczenie nowych pracowników,
2) zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie 3-zmianowym,
3) miejsce wykonywania pracy: Jasienica.

Wymagania wobec kandydatów:
1) mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
2) gotowość do podjęcia pracy 3-zmianowej.

OFERUJEMY:
• zapewniamy wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków,
• terminowo wypłacamy wynagrodzenie,
• oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• odprowadzamy składki ZUS oraz zapewniamy urlop i świadczenia pracownicze,
• oferujemy możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia NNW,
• nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów za udział w rekrutacji.

Jak aplikować - informacje
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i zaznaczonym numerem referencyjnym JPP/11/2017, na adres: cv@staffservice.com.pl

STAFF Service Sp. z o.o.
Agencja Zatrudnienia (nr licencji 115)

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Zachęcamy także do rejestrowania się w bazie kandydatów na naszej stronie internetowej. Dzięki dokonaniu rejestracji przy każdej kolejnej rekrutacji na stanowiska wymienione w formularzu, będziemy brać pod uwagę Pani/Pana kandydaturę.
Zwiększ swoje szanse na znalezienie odpowiedniej pracy i zarejestruj się już dziś (po kliknięciu w link zostaną Państwo przeniesieni do formularza rejestracyjnego):
(http://staffservice.com.pl/pl/dla-kandydatow/formularz-aplikacyjny/)
Rejestracja zajmie tylko kilka minut.

 PDF
Telefon: 338221011

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Produkcji (dla Kobiet I Mężczyzn)

Miasto/a:
 Bielsko-Biała i powiat