Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektromonter/ Monter Urządzeń Dzwigowych

Elektromonter/ Monter Urządzeń Dzwigowych

ELEKTROMONTER/MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH Umowa o pracę. Wynagrodzenie 3500 brutto + premia do 2500zl brutto. Wymagamy ważnych uprawnień SEP. Praca na wysokościach.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu zajmującego się m.in. projektowaniem, dostawą, montażem oraz konserwacją urządzeń dźwigowych i schodów, działającego na rynku od ponad dwudziestu lat, szukamy Kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMONTER/MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Zadania:

montaż urządzeń dźwigowych, wind,

prace monterskie na budowie,

praca w Warszawie bądź we Wrocławiu bądź w Lublinie.

Wymagania:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

wykształcenie techniczno-elektryczne, mechaniczne bądź pokrewne,

ważne uprawnienia SEP,

dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacjach.

Oferujemy:

praca od poniedziałku do piątku (160 godzin miesięcznie),

w przypadku pracy w Warszawie – bezpłatne zakwaterowanie,

wynagrodzenie miesięczne podstawa 3 500 zł brutto + premie miesięczne do 2 500 zł brutto,

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna) i dofinansowanie kart Multi Sport.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: olga.budelewska@top-manager.pl lub kontakt telefoniczny z Olgą Budelewską pod nr: 535 812 112

Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Elektromonter/ Monter Urządzeń Dzwigowych

Miasto/a:
 Będzin i powiat
 Bielsko-Biała i powiat