Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Majster Budowy/kierownik – Niemcy

Majster Budowy/kierownik – Niemcy

Praca dla doświadczonych kierowników

ZADANIA:

- nadzorowanie prac podległych pracowników,

- zarządzanie procesami budowy,

- koordynacja prac zgodnie z harmonogramem.

WYMAGANIA:

- min. kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku majstra budowy lub kierownika,

- doświadczenie w prowadzeniu kontraktów zagranicznych,

- bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego – warunek konieczny,

- uprawnienia budowlane – mile widziane.

OFERUJEMY:

- legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,

- możliwość długoletniej współpracy,

- zapewniamy bezpłatny dojazd i zakwaterowanie,

- atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczne premie oraz pełen ZUS w Polsce i opodatkowania,

- kasa urlopowa ULAK, odprowadzany podatek niemiecki od wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy kontaktu telefonicznego z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122

joanna.grabowska@pracownicybudowlani.pl

 PDF
Telefon: 518215122

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Majster Budowy/kierownik – Niemcy

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google