Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Tłumacz Języka Angielskiego Lub Niemieckiego

Tłumacz Języka Angielskiego Lub Niemieckiego

Praca zdalna

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna

Wymagania:

biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

doskonała znajomość języka polskiego

obsługa komputera (MS Office)

wykształcenie wyższe

gotowość do pracy zdalnej

doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z języka obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane

Zakres obowiązków:

bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,

korekta językowa gotowych tekstów,

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia

umowa o pracę

możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.

 PDF
Telefon: +48 13 43 76 395

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Tłumacz Języka Angielskiego Lub Niemieckiego

Miasto/a:
 Częstochowa i powiat
 Piekary Śląskie
 Tarnowskie G. i powiat