Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcyjny - Rybarzowice

Pracownik Produkcyjny - Rybarzowice

Pracownik produkcji

Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:
Pracownik produkcyjny
Zakres obowiązków:
• prace na produkcji,
• obsługa maszyn produkcyjnych,
• znakowanie produktów.
Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, na magazynie oraz w innej pracy fizycznej,
• Dobra kondycja i sprawność fizyczna,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Firma oferuje:
• Pracę w systemie 3-zmianowym,
• Pełne przyuczenie do wykonywania pracy,
• Miejsce pracy: Rybarzowice

Dodatkowe informacje:
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaniem numeru referencyjnego: RPP/21/2017 na nasz adres mailowy: cv@staffservice.com.pl
Informujemy równocześnie, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którym przekażemy bliższe informacje odnośnie oferty.

Zachęcamy także do rejestrowania się w bazie kandydatów na naszej stronie internetowej. Dzięki dokonaniu rejestracji przy każdej kolejnej rekrutacji na stanowiska wymienione w formularzu, będziemy brać pod uwagę Pani/Pana kandydaturę.
Zwiększ swoje szanse na znalezienie odpowiedniej pracy i zarejestruj się już dziś (po kliknięciu w link zostaną Państwo przeniesieni do formularza rejestracyjnego): www.staffservice.com.pl
Rejestracja zajmie tylko kilka minut.

 PDF
Telefon: 338221011

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Produkcyjny - Rybarzowice

Miasto/a:
 Bielsko-Biała i powiat

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google