Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Dekarz Niemcy

Dekarz Niemcy

praca za granica

AGENCJA PRACY ATASKA Sp. z o. o. APPDK o numerze rejestru 16148 poszukuje dla swojego kontrahenta pracownika na stanowisko:

DEKARZY

Miejsce prac: BERLIN/Niemcy

Nr referencyjny ATA/179/2017

PRACA OD ZARAZ

W tytule e-mail proszę podać numer referencyjny ogłoszenia oraz nazwę stanowiska, na które Pan/ Pani aplikuje.

Liczba stanowisk: 17

Wymagania:

J. niemiecki w stopniu komunikatywnym,

Chęci do pracy,

Sumienność, uczciwość, pracowitość,

Dobra organizacja pracy

Doświadczenie minimum 3 lata

Co najmniej 4 osoby z prawo jazdy kat. C

Oferujemy:

Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą,

Stawka za godzinę 13 euro netto

Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania stawek

KOSZTY ZAKWATEROWANIA POKRYWA PRACOWNIK 250 EURO

Zakres obowiązków:

Wykonanie poszycia dachu,

wykonanie wszystkich obróbek towarzyszących orynnowania

montaż kominków wentylacyjnych oraz rur spustowych.

Osoby zainteresowane spełniające w/w kryteria proszone są o przesłanie CV na adres e-mail:

ataskasp@gmail.com

tel: 518-833-595

tel: 518-833-594

od 7:30 do 17:00 godz.

O nas

ATASKA Sp. z o. o. APPDK Agencja pracy, praca dla każdego: Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia i Pośrednictwo pracy o numerze 16148.

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku europejskim.

Do cv proszę dołączyć poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

!!! AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY ATASKA APPDK NIE POBIERA PROWIZJI OD PRACOWNIKA. !!!

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Dekarz Niemcy

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim