Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekunka, Berlin

Opiekunka, Berlin

praca za granicą

Agencja Pracy ATASKA Sp. z o.o. APPDK o numerze rejestru 16148 poszukuje dla swojego kontrahenta pracownika na stanowisko:

Opiekunka

Nr referencyjny ATA/78/2017

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy, Berlin

W tytule e-maila proszę podać numer referencyjny ogłoszenia oraz nazwę stanowiska, na które Pan/Pani aplikuje.

Liczba stanowisk: 1

Wymagania:

J. niemiecki w stopniu komunikatywnym,

Gotowość do pracy w weekendy lub w nocy,

Sumienność, uczciwość, pracowitość,

Samodzielność

Doświadczenie,

Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

Wynagrodzenie: 10,50 euro/h brutto + stawka nocna/weekendowa + urlop, święta

Pomoc w organizacji wyjazdu

Agencja pośrednictwa pracy ATASKA APPDK oraz pracodawca pomogą w znalezieniu zakwaterowania

Zakres obowiązków:

Czynności związane z opieką nad podopiecznym.

Osoby zainteresowane spełniające w/w kryteria proszone są o przesyłanie CV na adres e- mail:

bednarek-staszak.j@appdk.pl

tel. 518 833 594

tel. 518 833 595

od 7:30 do 17:00 godz.

O nas:

ATASKA Sp. z o.o. APPDK Agencja pracy, praca dla każdego: Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia i Pośrednictwo pracy o numerze rejestru 16148.

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku europejskim.

Do cv proszę dołączyć poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

!!! AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY ATASKA APPDK NIE POBIERA PROWIZJI OD PRACOWNIKA. !!!

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Opiekunka
   Berlin

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google