Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pielęgniarka, Niemcy

Pielęgniarka, Niemcy

praca za granicą

Agencja Pracy ATASKA Sp. z o.o. APPDK o numerze rejestru 16148 poszukuje dla swojego kontrahenta pracownika na stanowisko:

Pielęgniarka

Miejsce pracy: Berlin Reinickendorf/ Bochum/ Dusseldorf Mannheim Karlsruhe Heidelberg

Nr referencyjny ogłoszenia: ATA/139/2017

W tytule e-maila proszę podać numer referencyjny ogłoszenia oraz nazwę stanowiska, na które Pan/Pani aplikuje.

Liczba stanowisk: 7

Wymagania:

Komunikatywny dobry język niemiecki

Dobra organizacja czasu pracy

Umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie zawodowe min. 5 lat

Zakres obowiązków:

Standardowa opieka pielęgnacyjna nad chorymi

Wykonywanie opatrunków

Zapewnienie warunków do snu, odpoczynku i powrotu do zdrowia

Pomoc przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych

Czuwanie nad samopoczuciem chorego oraz zapewnianie mu wsparcia

Informowanie lekarzy o wszelkich nieprawidłowościach i odstępach od normy

Podłączanie kroplówek

Proste zabiegi iniekcyjne

Oferujemy:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

Stałą opiekę polskiego koordynatora

Pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane spełniające w/w kryteria proszone są o przesyłanie CV na adres e- mail:

kabzinska.d@appdk.pl

tel. 518 833 594

tel. 518 833 595

od godz. 7.30-17.00

O nas

ATASKA Sp. z o.o APPDK Agencja pracy dla każdego: Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia

i Pośrednictwo pracy o numerze 16148.

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku europejski.

Do CV proszę dołączyć poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

!!!AGENCJA PRACY ATASKA APPDK Sp. z o.o. NIE POBIERA PROWIZJI OD PRACOWNIKA!!!

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pielęgniarka
   Niemcy

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim