Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Recepcjonista, Niemcy

Recepcjonista, Niemcy

praca za granicą

Agencja Pracy ATASKA Sp. z o.o. APPDK o numerze rejestru 15510 poszukuje dla swojego kontrahenta pracownika na stanowisko:

Recepcjonista

Miejsce prac: /Charlottenburg /Niemcy/

Nr referencyjny ogłoszenia: ATA/34/2017

W tytule e-maila proszę podać numer referencyjny ogłoszenia oraz nazwę stanowiska, na które Pan/Pani aplikuje.

Liczba stanowisk: 1

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego

Doświadczenie zawodowe

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą 1300 euro netto

Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

Zakwaterowanie

Stałą opiekę polskiego koordynatora

Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości

Wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej, wystawianie FV.

Obsługa: centrali telefonicznej, faksu, ksero, kasy hotelowej, terminala, komputera, oraz innych urządzeń biurowych.

Zgłaszanie i odnotowanie w zeszycie „usterki” braków i uszkodzeń wynikłych z użytkowania lub spowodowanych przez gości

Osoby zainteresowane spełniające w/w kryteria proszone są o przesyłanie CV na adres e- mail:

bednarek-staszak.j@appdk.pl

tel. 518 833 594

tel. 518 833 595

od godz. 7:30 do 17:00

O nas

ATASKA Sp z .o.o. APPDK Agencja pracy praca dla każdego: Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia i Pośrednictwa pracy o numerze 15510.

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku europejskim.

Do Cv proszę dołączyć poniższą klauzulę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

!!!Agencja Pracy ATASKA Sp. z o.o APPDK nie pobiera prowizji od pracownika!!!

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Recepcjonista
   Niemcy

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim