Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Poszukujemy Opiekunek Dla Seniorów Niemcy

Poszukujemy Opiekunek Dla Seniorów Niemcy

Opieka nad seniorami w Niemczech

Firma Jani International zajmująca się opieką nad osobami starszymi w Niemczech poszukuje kobiet do pracy jako opiekunka.

Zakres obowiązków:

-opieka nad podopiecznym tj. przygotowywanie posiłków, pomoc przy toalecie, ubieraniu się, podawanie leków itp.

-spędzanie czasu z podopiecznym

-dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego

Wymagania:

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-doświadczenie w opiece

-wiek 25-60 lat

-dyspozycyjność na okres 2 miesięcy

-mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego

-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

-zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie

-organizacja wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży

-unijne ubezpieczenie ( Karta EKUZ)

 PDF
Telefon: 725-248-935

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Poszukujemy Opiekunek Dla Seniorów Niemcy

 WWW

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google