Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pielęgniarka Niemcy !!!

Pielęgniarka Niemcy !!!

praca niemcy

Agencja Pracy ATASKA Sp. z o.o. APPDK o numerze rejestru 15510 poszukuje dla swojego kontrahenta pracownika na stanowisko:
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Berlin Reinickendorf/ Bochum/ Dusseldorf Mannheim Karlsruhe Heidelberg
Nr referencyjny ogłoszenia: ATA/139/2017
W tytule e-maila proszę podać numer referencyjny ogłoszenia oraz nazwę stanowiska, na które Pan/Pani aplikuje.

Liczba stanowisk: 7
Wymagania:
Komunikatywny dobry język niemiecki
Dobra organizacja czasu pracy
Umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie zawodowe min. 5 lat
Aktualny certyfikat w językowy, zdany egzamin

Zakres obowiązków:
Standardowa opieka pielęgnacyjna nad chorymi
Wykonywanie opatrunków
Zapewnienie warunków do snu, odpoczynku i powrotu do zdrowia
Pomoc przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych
Czuwanie nad samopoczuciem chorego oraz zapewnianie mu wsparcia
Informowanie lekarzy o wszelkich nieprawidłowościach i odstępach od normy
Podłączanie kroplówek
Proste zabiegi iniekcyjne

Oferujemy:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
Stałą opiekę polskiego koordynatora
Pomoc w organizacji wyjazdu
Osoby zainteresowane spełniające w/w kryteria proszone są o przesyłanie CV na adres e- mail:
zarebski.p@appdk.pl

tel. 518 833 594
tel. 518 833 595
od godz. 7:30 do 17:00

O nas
ATASKA Sp z .o.o. APPDK Agencja pracy praca dla każdego: Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia i Pośrednictwa pracy o numerze 15510.
Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku europejskim.

Do Cv proszę dołączyć poniższą klauzulę:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

!!!Agencja Pracy ATASKA Sp. z o.o APPDK nie pobiera prowizji od pracownika!!!

 PDF
Telefon: 518-833-595/ 518-833-594, 518-833-595/ 518-833-594

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pielęgniarka Niemcy !!!

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim