Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekunka Do Lüdinghausen/k. Dortmundu – 1450 Euro

Opiekunka Do Lüdinghausen/k. Dortmundu – 1450 Euro

HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

OPIS STANOWISKA

HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad małżeństwem .Pana 79 lat , 175 cm, 85 kg., cukrzyca , rak prostaty sprzed 3 lat, słabo słyszy, lekko zapomina już, porusza się samodzielnie, jest aktywny. Pani 77 lat, 163 cm, 68 kg., na rolatorku ,ma zanik mięśni , wysokie ciśnienie. Potrzebuje pomocy w higienie, i w domu. Mieszkają w domu jednorodzinnym , a dla opiekunki jest osobne mieszkanie z łazienką i internetem, polska telewizja.

WYMAGANIA:

 bardzo dobra znajomość j. niemieckiego,

 Gotowość do podjęcia pracy od 19.04.2017r. na miesiąc,

 cierpliwość i empatia,

 doświadczenie w opiece,

 wiek 30 - 50 lat

 prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

 pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS

 1400 – 1450 euro netto

 + 180 euro zwrot kosztów podróży

 Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ

 Zakwaterowanie, wyżywienie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Opiekunka Do Lüdinghausen/k. Dortmundu – 1450 Euro

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim