Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Spawacz - Niemcy

Spawacz - Niemcy

praca - Niemcy

AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY ATASKA APPDK o numerze rejestru 15510 poszukuje dla swojego kontrahenta:

Spawacz

Nr referencyjny ATA/71/2017

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy, Taufkirchen

Ilość miejsc: 1

Wymagania:

- j. niemiecki lub j. angielski w stopniu dobrym,

- aktualne certyfikaty,

- książka spawacza,

- prawo jazdy kat. B

- sumienność, uczciwość, pracowitość,

Opis stanowiska:

- spawanie aluminium, miedzi, tytanu

Oferujemy:

- umowa o pracę

- wynagrodzenie w zależności od umiejętności i kwalifikacji do uzgodnienia z pracodawcą,

UMOWA PODPISYWANA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ NA NIEMIECKICH WARUNKACH.

Proszę przesyłać cv na adres e- mail:

ataskasp@gmail.com

tel: 518-833-595

518-833-594

Proszę w temacie e-mail wpisać stanowisko, na które składana jest aplikacja oraz numer referencyjny.

Do cv proszę dołączyć poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

!!! AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY ATASKA APPDK NIE POBIERA PROWIZJI OD PRACOWNIKA. !!!

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Spawacz - Niemcy

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim