Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kierownik Robót/budowy

Kierownik Robót/budowy

Zatrudnie Kierownika robót oraz budowy do prowadzenia prac na obiektach zabytkowych w Krakowie i okolicach

Obecnie dla naszego Klienta, firmy obecnej na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT

Zadania:

• planowanie, nadzorowanie i wykonywanie prac w obiektach zabytkowych,

• nadzór nad pracownikami,

• współpraca z wykonawcami instalacji i innymi ekipami montażowymi,

• planowanie i realizacja zamówień materiałowych oraz dostaw.

Wymagania:

• umiejętność prowadzenia koordynacji międzybranżowej na etapie wykonawstwa,

• mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu i wykonywaniu prac w obiektach zabytkowych,

• mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• praca na terenie Krakowa i okolic.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail:

joanna.grabowska@top-manager.pl

lub kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122

Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.

 PDF
Telefon: 518215122

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   majster
   kierownik
   brygadzista
   nadzór
   praca
   niemcy
   budowa

Miasto/a:
 Będzin i powiat
 Częstochowa i powiat
 Świętochłowice