Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Tarnowskie Góry - Magazynier I Pomocnik Magazyniera (m/k)

Tarnowskie Góry - Magazynier I Pomocnik Magazyniera (m/k)

Magazynier i Pomocnik magazyniera w Tarnowskich Górach

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Osób chętnych do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER (m/k)

Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Opis stanowiska pracy:

Kompletowanie, rozładunek i załadunek towarów i wyrobów

Kontrola ilościowa towarów

Prowadzenie stosownej dokumentacji magazynowej

Prace porządkowe w obszarze magazynu

Wymagania:

dyspozycyjność

mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

długoterminowe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

przyjacielską atmosferę i wsparcie zespołu

Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV

z dopisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Tarnowskie Góry - Magazynier I Pomocnik Magazyniera (m/k)

Miasto/a:
 Piekary Śląskie
 Tarnowskie G. i powiat
 Zabrze

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google