Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Inżynier Produkcji (pianki Poliuretanowe)

Inżynier Produkcji (pianki Poliuretanowe)

Oferta Pracy Bielsko- Biała

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych i produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty zarówno w Polsce jak i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive. W związku z jej dynamicznym rozwojem działalności na obszarze Polski, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Produkcji (pianki poliuretanowe)

Nr ref: TEP/BB/17

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

• Nadzorowanie procesu spieniania poliuretanu.

• Udział w planowaniu i wdrażaniu nowych projektów.

• Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych pod kątem koszów oraz jakości produktów.

• Rozwiązywanie problemów technologicznych.

• Przeprowadzanie szkoleń pracowniczych.

• Współpraca z działem zakupów, jakości, logistyki.

Wymagania:

• Doświadczenie w technologii produkcji pianek poliuretanowych.

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

• Wykształcenie wyższe (preferowane: Chemia, Przetwórstwo Tworzyw, Technologie Tworzyw itp.).

• Praktyczna znajomość metod zarządzania produkcją i jakością.

• Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

• Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Pakiet świadczeń socjalnych (m. in. opieka zdrowotna, dodatek wakacyjny).

• Narzędzia pracy: laptop, telefon.

• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technika@wbspraca.pl

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: TEP/BB/17

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work& Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Inżynier Produkcji (pianki Poliuretanowe)

Miasto/a:
 Bielsko-Biała
 Bielsko-Biała i powiat
 Czechowice-Dziedzice

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google