Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ds. Umawiania Spotkań

Specjalista Ds. Umawiania Spotkań

Jeśli jesteś osobą komunikatywną i praca z Klientem przez telefon nie stanowi dla Ciebie problemu, to praca właśnie dla Ciebie!

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Umawiania Spotkań

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

Kontakt z Klientami w celu umówienia spotkania biznesowego;

Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Podnoszenie jakości prowadzonych rozmów telefonicznych;

Kontakt z nowymi i bieżącymi Klientami;

Raportowanie wykonywanych zadań.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie;

Praca w pełnym wymiarze godzin lub 3/4 etatu;

Nastawienie na realizację celów;

Umiejętność pracy w zespole;

Komunikatywności.

Oferta:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + system premiowy;

Samodzielne stanowisko pracy, wspierane szkoleniami wewnętrznymi podnoszącymi efektywność;

Praca w energicznym i ambitnym zespole, dla którego satysfakcja Klienta jest priorytetem.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Specjalista Ds. Umawiania Spotkań

Miasto/a:
 Katowice