Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Konstruktor Opakowań

Konstruktor Opakowań

Konstruktor opakowań praca w woj. Śląskim

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. Śląskie

Zadania:

• ocena możliwości technologicznych wykonania opakowań

• przygotowanie wstępne rysunków umożliwiających wycenę opakowań,

• archiwizowanie danych,

• rozwiązywanie problemów technologicznych,

• nadzór nad pierwszą produkcją,

• optymalizacja składu surowcowego, konstrukcji i wytrzymałości opakowań,

• zamawianie wykrojników,

• obsługa reklamacji

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne

• Doświadczenie w projektowaniu opakowań

• Znajomość branży i trendów designerskich opakowań z tektury falistej,

• Znajomość oprogramowania do projektowania CAD,

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Gotowość do relokacji - woj. śląskie

• Otwartość i kreatywność

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Pracę pełną wyzwań,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Pakiet dodatkowych benefitów

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez link: http://time2work.es-candidate.com/application/form/250751/2453/0/ lub wysłanie CV na adres rzeszow@time2work.com.pl

Informacje tel: 505698268, 504603489

Prosimy o informację w tytule maila na jaką ofertę Państwo aplikują.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 PDF
Telefon: 505698268, 504603489

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Konstruktor Opakowań

Miasto/a:
 Częstochowa i powiat
 Racibórz i powiat
 Tarnowskie G. i powiat