Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Ochrony Z Orzeczeniem

Pracownik Ochrony Z Orzeczeniem

Zakład pracy chronionej zatrudni do ochrony osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Przedsiębiorstwo posiadające status Zakładu Pracy Chronionej poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Aktualnie poszukujemy do: Chorzów, Czeladź, Bytom,

ZADANIA:
Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą zajmować się nadzorem i ochroną obiektu, kontrola wjazdu pojazdów, spisywaniem gości.

OFERUJEMY:
-Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
-Profesjonalne szkolenie

WYMAGANIA:
-Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane pracą prosimy o pozostawienie danych kontaktowych (imię nazwisko nr tel.) wraz z symbolem i stopniem orzeczenia.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Ochrony Z Orzeczeniem

Miasto/a:
 Bytom
 Chorzów
 Czeladź

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google