Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ds. Sprzedaży Będzin

Specjalista Ds. Sprzedaży Będzin

Praca w oddziale firmy Suder plus sp. z o.o. w Będzinie

Suder plus Sp. z o.o. (www.suder.eu) działa na rynku od 1993 roku, a pod obecną nazwą od roku 2005, dostarczając niezawodne części zamienne do samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep, naczep, osi oraz autobusów. Suder plus razem z siecią partnerską Suder & Suder tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje największe miasta w całej Polsce i jest sukcesywnie poszerzana.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników do oddziału firmy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Będzin

Zakres obowiązków:

· dobór i sprzedaż części do samochodów ciężarowych,

· dobór i sprzedaż akcesoriów,

· pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

· wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne ze specjalizacją mechanik samochodowy),

· doświadczenie w branży samochodowej min. 1 rok(mile widziana branża samochody ciężarowe),

· doświadczenie w kontakcie z klientem (obsługa klienta, handel, usługi),

· zainteresowanie motoryzacją,

· prawo jazdy kat. B,

· umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

· pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

· zatrudnienie na umowę o pracę,

· możliwości rozwoju zawodowego,

· wsparcie doświadczonego zespołu,

· ciekawą pracę w młodym zespole.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres e-mail: rekrutacja@suder.eu

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska i miejsce pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Specjalista Ds. Sprzedaży Będzin

Miasto/a:
 Będzin