Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pielęgniarka Do Kaufbeuren – 1400 Euro + Premia

Pielęgniarka Do Kaufbeuren – 1400 Euro + Premia

HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę

Opis stanowiska

House Domowa Opieka Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni pielęgniarkę z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad Panią 76 lat, 162 cm, 59 kg.. Demencja, słabe serce, ostoporoza, alergia na plaster, chroniczne zapalenia płuc ,pieluchy, po operacji kręgosłupa , podopieczna nie może samodzielnie stać i chodzić, na dzień dzisiejszy jest w Reha, gdzie podejmują próbę , aby funkcje te wróciły. Cewnik, leżąca , trzeba uważać ,aby się nie przewróciła , jeżeli będzie transfer w domu . Mało je, w domu jest też 80-letni mąż, który pomaga, odkurza, robi zakupy. Może przychodzić też Pani do sprzątania, jest internet.

WYMAGANIA:

• Dyspozycyjność od pierwszego tygodnia grudnia na 2 miesiące

• Dobra znajomość j. niemieckiego

• Niepaląca

• Doświadczenie w opiece

NASZA OFERTA:

• Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS (od 2tys./m-c)

• 1400 euro netto

• 180 euro zwrot kosztów podróży

• + 240 euro premia świąteczna ( 80 euro za dzień )

• Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ

SPOSÓB APLIKOWANIA

Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: niemcy@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pielęgniarka Do Kaufbeuren – 1400 Euro + Premia

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim