Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Hali - Wykładanie Towaru: Tychy

Pracownik Hali - Wykładanie Towaru: Tychy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - wykładanie/ przekładanie towaru - dbanie o porządek na hali sprzedaży

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik hali wykładanie towaru

Miasto: Tychy

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wykładanie/ przekładanie towaru

- dbanie o porządek na hali sprzedaży

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność

- rzetelność

- pełnoletniość

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- Umowa zlecenie

- stawka 11 zł/h brutto

- możliwość stałego zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: ogloszenia@issp.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Hali - Wykładanie Towaru: Tychy

Miasto/a:
 Tychy