Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Dodatkowa Praca Przy Sprzedaży -pożyczek

Dodatkowa Praca Przy Sprzedaży -pożyczek

Dodatkowa praca przy sprzedaży -pożyczek

Szukasz zajęcia dodatkowego?

Lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Poszukujemy:

Doradcy finansowego

Miejsce: Gliwice

Opis stanowiska:

-profesjonalna obsługa klienta indywidualnego

-aktywne działania marketingowe

-budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Wymagania:

-zaangażowanie w doskonalenie umiejętności

-łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

-nastawienie na cele

-niekaralność

Oferujemy:

-współprace z uczciwym i solidnym Partnerem biznesowym

-atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (sprzedajesz, nie odbierasz rat)

-stałe wsparcie

-elastyczny czas pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

 PDF
Telefon: 73445609

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Dodatkowa Praca Przy Sprzedaży -pożyczek

Miasto/a:
 Gliwice i powiat
 Zabrze