Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektryk - Instalacji światłowodów Nr 136

Elektryk - Instalacji światłowodów Nr 136

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH Elektryków

Miejsce pracy: Reykjavik, Islandia

UWAGA W TYTULE MAILA WPISZ NAZWĘ OFERTY WRAZ Z NR REFERENCYJNYM

Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 2100 euro netto miesięcznie

KRAZ: nr 1116

praca tymczasowa

Wymagania

Jesteś wykwalifikowanym elektrykiem?

Profesjonalnie obsługujesz spawarkę światłowodową?

Pracowałeś na kontraktach zagranicznych?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań- JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

• Instalacja oraz spawanie kabli światłowodowych

• Praca związana z instalacją kabli światłowodowych

• Wykonanie pracy na samodzielnym stanowisku

Mile widziane

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:

• Posiadasz wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,

• Zdobyłeś doświadczenie w branży telekomunikacyjnej,

• Komunikujesz się na poziomie C1 w języku angielskim

• Posiadasz prawo jazdy kat B

• Jesteś dyspozycyjny do wyjazdu za granicę od 24.10.2016

Oferujemy

PROPONUJEMY CI:

• Zakwaterowanie

• Umowę o pracę na pełen etat

• Zatrudnienie zgodne z prawem Islanskim

• Kontrakt do czerwca 2017 roku z możliwością jego przedłużenia

• Możliwość wynajęcia samochodu na preferencyjnych warukach

• Gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach (jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)

• Możliwość wypracowania nadgodzin

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV na www@workexpress.pl

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz

Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

POLECAJ I ZARABIAJ

Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN. Wejdź na http://workexpress.pl/polecaj-pracownikow/ i wypełnij formularz - szczegóły premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.

 PDF
Telefon: 322054242

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Elektryk - Instalacji światłowodów Nr 136

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim