Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcji Palet

Pracownik Produkcji Palet

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
• obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych
• praca fizyczna na linii produkcyjnej
• nadzór nad przebiegiem procesu
• kontrola jakości wyprodukowanych palet
• prace porządkowe

Wymagania:
• chęć do podjęcia pracy w Niemczech
• aktualne ubezpieczenie ZUS na 30 dni przed wyjazdem
• mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym
• mile widziany własny samochód
• niezawodność i elastyczność

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• stawkę godzinową 8,50€ brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
• opiekę polskiego koordynatora
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: fhu.mes@vp.pl z dopiskiem ,,Pracownik Produkcji Palet”
W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

 PDF
Telefon: +48 530 522 892

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Produkcji Palet

 WWW

Miasto/a:
 Rybnik i powiat
 Wodzisław Śl. i powiat
 Zawiercie i powiat