Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Cieśla Konstrukcyjny

Cieśla Konstrukcyjny

Praca na budowie

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Cieśla konstrukcyjny – tømrer/Norwegia

Do pracy przy budowie domów na terenie Oslo

 Obowiązki:

Budowa konstrukcji drewnianych (ściany zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi, schody).

Budowa domów od podstaw w szkielecie drewnianym oraz ze stali.

 W dalszym etapie projektu prace wykończeniowe.

Oferujemy:

Zatrudnienie w stolicy Norwegii – Oslo

Wynagrodzenie od 180 NOK/godz.

Możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach

Zakwaterowanie max 5500 Nok.

Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)

Wymagania:

Mile widziane wykształcenie kierunkowe – cieśla / stolarz.

Aktualnego doświadczenia w pracy na stanowisku cieśla.

Komunikatywnej znajomości języka norweskiego lub angielskiego.

Prosimy o dołączenie do CV numerów telefonów do byłych pracodawców norweskich, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.

Mile widziane:

- Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz, własny samochód jest dodatkowym atutem oraz zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

rekrutacja1@jobzone.pl

Z dopiskiem – Imię i nazwisko / cieśla konstrukcyjny

Nr.certyfikatu:10320

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim i polskim oraz kopię świadectw pracy, świadectwa szkolnego, paszportu na adres : rekrutacja1@jobzone.pl, w tytule wpisując: IMIĘ I NAZWISKO,CIEŚLA tel. 734 916 741

Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Cieśla Konstrukcyjny

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim