Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektromonter - Niemcy

Elektromonter - Niemcy

Oferta 3/MK

Dla naszego klienta Pracodawcy Niemieckiego z siedzibą w Lastrup poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromonter

Podstawowe obowiązki to:

-wykonywanie prac elektrycznych wg planów

-okablowanie szaf sterowniczych, oświetlenia przemysłowego, ogrzewania towarzyszącego

-prace monterskie w obszarze niskonapięciowych i częściowo również w średnio-napięciowym

-podłączenia i okablowanie silników i oświetlenia, podłączenia sterowników

Wymagania:

-potwierdzenie wykształcenia kierunkowego

-uprawnienia SEP dla grupy 1 do 20 kV

-minimum 3 lata doświadczenia

-pewne obchodzenie się z dokumentacją techniczną, planami okablowania

-znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, tj. A2

-własne auto

Oferujemy:

-niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u klienta (nie poprzez Agencję)

-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

-prawo do płatnego urlopu

-prawo do wypłaty dodatkowych pieniędzy na koniec roku (Weihnachtsgeld)

-Klient gwarantuje wyrobienie certyfikatów : SCC-Zertifikat, Sicherheitsunterweisungen, bei Bedarf Ausbildung Hubarbeitsbühne

-możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

-stałe podwyżki w zależności od kwalifikacji i czasu pracy

-przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy

-pomoc w znalezieniu mieszkania

-ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych i możliwości korzystania z niemieckiej opieki zdrowotnej

-możliwość pobierania świadczeń Kindergeld

-opłacanie składek w Niemczech daje prawo do korzystania z niemieckiej emerytury

-po pół roku pracy możliwy zasiłek rodzinny

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV

na kamil.trzcinski@agencja-concordia.pl

UWAGA: w temacie wiadomości prosimy podać nr oferty 3/MK

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

tel. 515 633 746, 32 718 64 58

tel. 504 131 616, 32 718 65 20

 PDF
Telefon: 515633746

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Elektromonter - Niemcy

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim