Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Analityk It – Sql / Help Desk

Analityk It – Sql / Help Desk

IT Praca Katowice

Jesteśmy ogólnopolską firmą specjalizującą się w realizacji usług dla sektora FMCG w zakresie merchandisingu, outsourcingu, field marketingu i aktywności promocyjnych. Naszymi klientami są producenci, dystrybutorzy oraz wszystkie formaty sprzedaży: sieci handlowe, hurtownie, punkty sprzedaży tradycyjnej.

Poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko:

Analityk IT – SQL / Help Desk

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania:

• Help Desk – Obsługa użytkownika wewnętrznego i zewnętrznego

• Utrzymanie autorskiego systemu do zarządzania projektami

• Wdrażanie nowych funkcjonalności do systemu

• Administrowanie bazami danych Firmy

Wymagania:

• Bardzo dobra komunikatywność

• Doskonała znajomość programu MS Excel

• Doświadczenie w zarządzaniu bazami danych

• Znajomość technologii IT

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość SQL oraz rozwiązań graficznych

• umiejętność obsługi Oracle

• umiejętność programowania

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w zgranym zespole oraz dynamicznie rozwijającej się firmie

• Umowę o pracę lub kontrakt

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Analityk It – Sql / Help Desk

Miasto/a:
 Katowice