Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Poszukujemy Pomocnika Operatora Taśmociągu

Poszukujemy Pomocnika Operatora Taśmociągu

operator taśmociagu

Miejsce pracy: Francja

UWAGA W TYTULE MAILA WPISZ NAZWĘ OFERTY WRAZ Z NR REFERENCYJNYM

POSZUKUJEMY POMOCNIKA OPERATORA TAŚMOCIĄGU

Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 2 000 euro netto miesięcznie

Wymagania

Posiadasz doświadczenie w pracy przy taśmociągu?

Pracowałeś już w kopalni?

Posiadasz wykształcenie zawodowe?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:

• Posiadasz samochód i możesz nim wyjechać do pracy

• Jesteś sprawny fizycznie

Obowiązki

• Utrzymanie porządku i czystości na trasie przenośnika

• Pomoce związana z konserwacją i naprawą przenośnika

Oferujemy

• Premia za pracę w tunelu ( prime galerie)

• Premie zadaniową, wypłacaną co 3 miesiące ( prime objectiwe)

• Premia za pracę w niedzielę

• Premia za pracę w nocy

• Pewne NADGODZINY

• Praca w systemie zmianowym

• DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu

• Zakwaterowanie

• Premia wynikająca ze znajomość języka

• Polską umowę o pracę na pełen etat

• Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto

• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach ( jeśli jesteś dobrym pracownikiem, zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )

• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)

• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania

• Opiekę rzecznika pracownika

• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 2 000 euro netto miesięcznie

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV na adres email

Pośpiesz się, a wyjedziesz już niebawem!

POLECAJ I ZARABIAJ

Jeśli polecisz nam znajomego …. (nazwa stanowiska z oferty) , który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 300 ZŁOTYCH (nagrody sumują się!). Wejdź na naszą stronę internetową i wypełnij formularz. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ważne! Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych!

 PDF
Telefon: 327758880

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Poszukujemy Pomocnika Operatora Taśmociągu

Miasto/a:
 Poza województwem Śląskim