Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Lektor Języka Angielskiego

Lektor Języka Angielskiego

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy lektorów języka angielskiego

Centrum Edukacji ATUT to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się edukacją, szkoleniami, a także realizacją projektów unijnych. Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno-szkoleniowych. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 1000 osób na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy lektorów języka angielskiego do pracy z dziećmi w wieku szkolnym z terenów: Pszczyny, Piasku, Jastrzębia Zdrój, Żor, Pawłowic, Czechowic.

Główne zadania:

- prowadzenie zajęć językowych

- bieżąca obsługa kursów i kursantów,

Oferujemy:

- pracę w ogólnopolskiej firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe/w trakcie

- umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą

- zorganizowanie i rzetelność w pracy

- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office

- umiejętność prowadzenia rozmów z klientem

 PDF

Rodzaj: Poszukuję

Tagi:   Lektor języka angielskiego
   nauczyciel
   angielski
   Jastrzębie Zdrój
   Pszczyna

 WWW

Miasto/a:
 Jastrzębie-Zdrój
 Pszczyna i powiat
 Żory

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google