Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcji/pakowacz (gppp/09/16)

Pracownik Produkcji/pakowacz (gppp/09/16)

(GPPP/09/16)

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcji/pakowacz

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

Praca na hali zajmującej się produkcją rolek plastikowych.
Obsługa wózka widłowego.
Pakowanie towaru.
Układanie towaru.
Przewożenie towaru wózkiem widłowym.
Odbiór palet z towarem.

Wymagania:

Sprawność fizyczna.
Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Uprawnienia na obsługę wózka widłowego.
Dyspozycyjność.
Zaradność i zaangażowanie.

Oferujemy:

Umowę o pracę tymczasową.
Pracę w stabilnej firmie, w pełnym wymiarze godzin.
Możliwość rozwoju, awansu.
Pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).
Comiesięczne premie i dodatki.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz.

 PDF
Telefon: 604223348, 668620176