Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Asystent Kierownika Projektu W Katowicach

Asystent Kierownika Projektu W Katowicach

Asystent Kierownika Projektu w Katowicach

Business School zatrudni osobę na stanowisku Asystenta Kierownika Projektu w Katowicach od 01.09.2016-30.06.2017 w wymiarze 160h/mc.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- min.2 letnie doświadczenie w realizacji projektów EFS na podobnym stanowisku
- obsługa Office
Zakres obowiązków:
- monitoring i ewaluacja projektu
- organizacja i realizacja rekrutacji, szkoleń i staży
- udział w komisji rekrutacyjnej

Umiejętności:
- komunikacyjne
- organizacyjne

Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej.
W zgłoszeniach proszę o przesłanie dokumentów potwierdzających wykształcenie i przebieg pracy zawodowej.
Proszę o określenie oczekiwań finansowych (stawka brutto/brutto) zgłoszenia bez powyższej informacji nie będą rozpatrywane.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Asystent Kierownika Projektu W Katowicach

Miasto/a:
 Katowice

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google