Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pakowacz - Kontroler Jakości - Tychy

Pakowacz - Kontroler Jakości - Tychy

Pakowacz - Kontroler Jakości

Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 14-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.

Aktualnie poszukujemy w Tychach (strefa) kandydatów na stanowisko:

Pakowacz - Kontroler jakości
Nr ref. TAP/01/13
miejsce pracy: TYCHY (strefa)

OBOWIĄZKI:
- kontrola jakości i pakowanie wyrobów (głównie duże elementy, praca w grupach dwuosobowych),

WYMAGANIA:
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub w kontroli jakości,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, czterobrygadowym,
- sprawności oraz siła fizyczna,
- dyspozycyjność od zaraz oraz gotowość stawienia się na rozmowę kwalifikacyjną do biura w Bielsku-Białej.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- korzystne wynagrodzenie z dodatkiem za pracę w systemie 4-brygadowym.

DODATKOWE INFORMACJE:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: cv@staffservice.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez STAFF SERVICE w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych).

Możliwe jest również zgłoszenie się do naszego biura osobiście (pon.-piątek pomiędzy 8:00 a 14:00) z następującymi dokumentami:
1. CV,
2. Świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy,
3. Świadectwo potwierdzające wykształcenie,
4. Uprawnienia na obsługi wózków widłowych,
5. Badania psychotechniczne.

Adres naszego biura:
Staff Service Sp. z o.o.
Ul. Orkana 10/3, Bielsko-Biała (ścisłe centrum Bielska-Białej, tuż obok zamku)
Tel. 33 822 10 11

 PDF
Telefon: 33 822 10 11

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pakowacz - Kontroler Jakości - Tychy

Miasto/a:
 Tychy