Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Lider Projektu

Lider Projektu

Firma RMA oddział Tychy zatrudni doświadczonego Lidera Projektu w Tychach

RMA Sp. z.o.o już od 7 lat zajmuje się budową linii technologicznych, maszyn i urządzeń. Kluczowym obszarem działalności firmy jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych.
Dzięki zespołom ekspertów z branży, wzbudzających zaufanie klientów oraz najnowocześniejszym, światowym technologiom firma plasuje się na pierwszym miejscu pod względem potencjału biznesowego. Jeżeli uważasz, że Twoje doświadczenie zawodowe oraz kompetencje pokrywają się z naszymi oczekiwaniami, zapraszamy do aplikowania.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Lidera Projektu,
- umiejętność zarządzania zespołem i motywowania
Obowiązki:
- całościowe koordynowanie projektu na etapach (projektowym, produkcyjnym, uruchomień u klientów)
- współpraca z zespołem projektowym złożonym z m.in. automatyków, elektryków i robotyków,
- planowanie oraz podejmowanie decyzji dotyczących projektu
- ustalanie harmonogramu, kontrola kosztorysu
- zarządzanie ryzykiem, którym obarczony jest projekt
- maksymalizowanie wydajności procesu pracy nad projektem
- raportowanie do Kierownika Biura, o postępach w projekcie
Oferujemy:
- Motywujący system wynagrodzeń
- Możliwości ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach prężnie rozwijającej się firmy z istniejącą już renomą,
- Pracę w przyjaznym, nastawionym na sukces i realizację celów zespole,
- Stabilność zatrudnienia,

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U.Nr 133, poz. 883)".

 PDF
Telefon: 795167741

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Lider Projektu

Miasto/a:
 Siemianowice Śląskie
 Tychy
 Wodzisław Śl. i powiat