Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Poszukujemy Osób Do Pracy Przy Ankietowaniu - Tarnowskie Góry

Poszukujemy Osób Do Pracy Przy Ankietowaniu - Tarnowskie Góry

ankieterzy poszukiwani

Poszukujemy osób do przeprowadzenia ankiet na terenie Tarnowskich Gór w dniach 2-5 grudnia. Minimum 30 ankiet dziennie. Za nadwyżkę - premia.

Główne zadania dla ankietera:

- przeprowadzanie badania w terenie,

- wprowadzenie zebranych ankiet do szablonu internetowego.

Wymagania:

- dyspozycyjność w wyżej wymienionym terminie,

- sumienność,

- odpowiedzialność,

- zaangażowanie,

- mile widziani studenci zaoczni lub dzienni.

Oferujemy:

- umowę cywilnoprawną,

- atrakcyjne wynagrodzenie ,

- perspektywę pracy w przyszłości.

Szukamy kilkunastu osób na to stanowisko, które posiadają umiejętności komunikacyjne oraz są rzetelne i angażują się w zlecane zadania, a także cechują się wysoką kulturą osobistą.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami/ Kandydatkami. Prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926)."

Tagi:   Poszukujemy Osób Do Pracy Przy Ankietowaniu - Tarnowskie Góry

Miasto/a:
 Tarnowskie G. i powiat