Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Merchandiser – Uzupełnianie Towaru - Katowice, Sosnowiec, Zabrze

Merchandiser – Uzupełnianie Towaru - Katowice, Sosnowiec, Zabrze

Merchandiser – Katowice, praca przy uzupełnianiu towaru danej marki na półkach sklepowych.

Agencja Pracy Tymczasowej EuroKadra S.A. (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku merchandisera - opiekuna marki na obszarze hipermarketów.

Stanowisko pracy: Merchandiser – uzupełnianie towaru

Miejsce pracy: Katowice, Sosnowiec, Zabrze

Zadania:
•dbanie o ekspozycje towaru na sklepie
•porządkowanie półek
•kontrolowanie stanu towaru: ilości, asortymentu, daty ważności
•zapewnianie ciągłości w dostępności towaru

Wymagania:
•chęć do pracy
•książeczka sanitarno-epidemiologiczna
•zdolności manualne
•dobra kondycja fizyczna
•dojazd do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy :
•współpracę z rozpoznawalną firmą o stabilnej pozycji na rynku
•miłą atmosferę i zgrany zespół współpracowników
•system zmianowy
•zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
•możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o CV z zawarciem następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Merchandiser – Uzupełnianie Towaru - Katowice
   Sosnowiec
   Zabrze

Miasto/a:
 Katowice
 Sosnowiec
 Zabrze